אורית

שנים אני מחפשת מרפא למיגרנות שלי ולא מוצאת. ניסיתי הרבה טיפולים, קונבנציונליים ולא קונבנציונליים ואת האמת? לא ממש נמצאה התרופה למכה הזאת שמי שלא סובל ממנה לא יוכל להבין עד כמה היא כואבת ומנטרלת. הגעתי להומאופטית סנדרה מישאל. נכון, ניסיתי כבר טיפול הומאופטי בעבר שלא עזר ונכון, היא די מרוחקת ממני, כשעה נסיעה, אבל שמעתי עליה כל כך הרבה מחמאות שהחלטתי לנסות. פגשתי את סנדרה בביתה בתל מונד. היא קבלה אותי בנועם ונכנסנו לקליניקה. עברתי תשאול יסודי עם חיוך, מה שעזר לי להיפתח ולספר על כל ה"עניינים" שלי ב-40 השנים האחרונות.

סנדרה הסבירה לי על ההומאופתיה הקלאסית ועל תהליך הטיפול שאינו "זבנג וגמרנו" אבל ישפר את חיי פלאות עד להתנתקות מוחלטת מתרופות ומכאבים. נשמע טוב, לא? בפרספקטיבה של כמה חודשים אני יכולה לספר לכם בוודאות שזה גם עובד טוב.

אמנם כמו שסנדרה הסבירה מראש זה היה תהליך, אך בכל פעם שנפגשנו (נפגשנו בינתיים כחמש פעמים) חל שיפור במצב. אני לוקחת באופן קבוע גלובולים , כדורים קטנטנים ומתוקים שמכילים איזושהי רמדי. הרמדי השתנתה במהלך הטיפול בהתאם להתקדמות ופעם בחודש אני לוקחת רמדי נוספת. נכון להיום, טפו טפו טפו, תדירות המיגרנות ירדה מעשרה ימים בחודש ליום יומיים והכאב עצמו נחלש וזה כשלעצמו הישג אדיר למישהו כמוני שסובלת ממיגרנות בלתי נסבלות רוב חיי.