הבנתי שעליי לחפש מישהו שיעזור לי לעבור את הטיפולים האונקולוגיים כולל כימותרפיה קשה…

אני מטופלת בהומאופתיה למעלה מ20 שנה. כשחליתי בסרטן ב2012, הרגשתי שאני בתוך סופה מטורפת. הייתי מטופלת אבל מי שטיפל בי אז חשש מה"מחלה". כהומאופתית היה לי קשה מאד להחליט לקחת כימותרפיה, אבל אחרי שהחלטתי שכן היה לי ברור שלא אעשה את זה ללא תמיכה ושילוב של שיטת הטיפול שאני כל כך מאמינה בה, ומטפלת בה כבר שנים.

הבנתי שעלי לחפש מישהו אחר שיעזור לי לעבור את הטיפולים האונקולוגיים כולל כימותרפיה שפגעה קשה מאד בגוף שלי. בזמן הטיפולים לא הצלחתי למצוא מישהו כזה. אבל, בדיוק בסיום הכימו פגשתי את ההומאופתית שמטפלת בי עד היום. היה לי חשוב מאד להיות מטופלת כי בעיני הומאופתיה היא שיטת הטיפול הכי מקיפה ועמוקה שיש. רציתי שהסרטן לא יחזור ולהיות הכי בריאה שאני יכולה להיות. לשקם את הגוף שלי ולהתחזק. היה לי ברור שעלי לחפש מטפל/ת שיהיו שם איתי בדרך הזאת וביציאה ממנה. זו גם הסיבה בגללה לפני שבע שנים החלטתי להתמחות בסרטן ולעבוד עם חולי סרטן.

האמנתי שיש לי מה להציע והיום אני יודעת שאני יכולה לעזור ולהקל בצורה משמעותית את תופעות הלוואי של הטיפולים וללוות את השיקום שאחרי. אני מבינה את מי שמטופל אונקולוגית יותר מכל אחד אחר. הייתי שם. אני יודעת איך זה לעבור את זה לבד ואיך זה עם תמיכה.

לכן בשבע השנים האחרונות אני פה בשביל חולי הסרטן והמחלימים ממנו. מטופלות שלי שולחות לי תוצאות של בדיקות שבהן רואים שהסרטן איננו. גם במקרים קשים. שבהם זה לא ברור מאליו. תוצאות של בדיקות פט ואם אר אי תקינות ללא עדויות לסרטן, בלוטות נקיות. אין דבר יותר מרגש מזה. אנשים שכרגע מתמודדים עם סרטן חייבים מטפל שהיה שם ומבין אותם.

רק אם אתם מרגישים שבמהלך ההתמודדות עם המחלה ואחריה חשוב שתהיו עם מטפל שבאמת מבין אתכם – צרו איתי קשר לשיחה קצרה של 10 דקות