טיפול הומאופתי בסרטן

טיפול הומאופתי בסרטן אינו מוכר ברבים. גם אני לא הכרתי את התחום עד שחליתי בעצמי. היה לי ברור שאשתמש בכל הכלים שיש ברשותי כדי לעבור את הטיפולים עם הכי פחות נזקים שאפשר. ההומאופתיה ליוותה אותי לכל אורך הדרך, בשלבי הכימוטרפיה הקשים, בניתוח ואחריו ובתקופת ההקרנות. והכי חשוב, בהתאוששות ובמניעה של הסרטן. ההחלטה להסכים לקבל כימוטרפיה היתה אחת הקשות בחיי ואני שמחה שאני לא חייבת להתמודד עם השאלה של לקיחת תרופות נוספות למניעה במשך שנים. אני משתמשת בהומאופתיה לשם כך.

ההומאופתיה מטפלת בכמה דרכים בחולי סרטן:

ליווי הטיפולים האונקולוגיים: ניתן להתאים רמדי הומאופתית לכל מטופל בהתאם לתופעות שהוא סובל מהם בזמן הכימוטרפיה, אחרי הניתוחים, ובזמן ההקרנות. טיפול מותאם אישית ינתן גם לחולי סרטן שסובלים מתופעות לוואי של התרופות הביולוגיות וההורמונאליות, שניתנות אחרי הטיפולים למניעת החזרה של הסרטן.

שיקום הגוף לאחר הטיפולים: ההומאופתיה היא כלי מצוין לשקם את הגוף מנזקי הטיפולים והיא פועלת בצורה מופלאה עם הגוף ולא נגדו. ההומאופתיה משמשת לחיזוק הגוף ולשיקום מערכת החיסון שהיא הכלי העיקרי שלנו במלחמה בסרטן. הרמדיס ההומאופתיות שעשויות מצמחים מינרלים ועוד מוצרים מן הטבע, מאפשרות לנו לתת טיפול מדויק ושאינו פוגע בגוף.  בגלל שהרמדיס מדוללות ואינן מכילות חומרים כימיים , ניתן להשתמש בהומאופתיה גם כשהגוף חלש, וניזוק מהטיפולים. ניתן לשקם נזקי קרינה, לרפא פצעים ולחזק.

טיפול בחולי סרטן שאינם רוצים להשתמש בטיפולים האונקולוגיים או שאינם יכולים להשתמש בהם:

אנשים רבים אינם יודעים בכלל שניתן לתת טיפול הומאופתי לחולים שהרפואה התייאשה מלעזור להם, או שבחרו שלא לקחת את הטיפול האונקולוגי בשל חוסר יעילותו או בגלל התופעות הקשות והפגיעה בגוף שחוו בעקבותיו. אני מצרפת קישורים לכמה ממוסדות ההומאופתיות שמטפלים בחולי סרטן , באירופה ובהודו, שם ניתן להתרשם מעוצמתה של ההומאופתיה בהרס הסרטן ושיקום הרקמות מבלי לפגוע בהן. הגידולים פשוט נעלמים לגמרי וניתן להוכיח זאת על ידי סריקות CT וMRI. עדויות נוספות נמצאו בבדיקות של תרביות תאים שהודגרו עם רמדיס הומאופתיות שונות והתאים הסרטניים פשוט מתו כתוצאה מהפעילות של הרמדיס בתרבית. במאמר המצורף נבדקו ארבע מתוך עשרות הרמדיס שמשמשות לטיפול בסרטן.

השתתפתי בסמינר בנושא שערך ד"ר בנרגי  ושם הראה עשרות ומאות מקרים של ריפוי סרטן. מנסיונו העשיר הוא מלמד כי ניתן בהחלט לרפא סרטן, ודווקא במקרים שבהם אין הפרעה של הכימוטרפיה, השיקום וריפוי מהירים עוד יותר. אני בעצמי מטופלת על ידי הומאופתית שמומחית בנושא ואני ממליצה בחום רב על שימוש ביכולות הריפוי של ההומאופתיה כדי להבריא.

הטיפול נחלק לשני חלקים למעשה, בזמן הטיפולים עצמם, כשהמערכת מותקפת על ידי הכימוטרפיה, משתמשים בהומאופתיה רק בשביל לעזור לגוף לעבור את התקופה הקשה ואנשים רבים מדווחים על שיפור ניכר באיכות חייהם. אחרי סיום הטיפולים ניתן לשקול מחדש את הטיפול ואז הוא יתייחס לריפוי מלא וכולל של האדם, כפי שעושה ההומאופתיה הקלאסית בכל מחלה אחרת.  הרמדי ההומאופתית שמותאמת לאדם, היא אישית ומיועדת רק לו. היא נבחרת מתוך אלפי רמדיס הומאופתיות.

אני משלבת באבחון, ובתהליך התמיכה בחולה הסרטן גם תהליך אימוני שבו אנחנו בוחנים יחד את מכלול החיים, מכניסים אורח חיים בריא יותר, תזונה מותאמת יותר שנלחמת בסרטן, וכמובן שעובדים על המצב הרגשי והנפשי. היום יש מודעות גוברת לעובדה שכל מחלה היא תוצאה של חוסר איזון אנרגתי (עודף או חסר). חוסר איזון זה הינו בעצם המחלה.
לכן ברור שבסרטן, מקום שבו הגוף יצא מאיזון ואינו מזהה יותר תהליכים של איבוד שליטה בתוכו, שהריפוי חייב לכלול איזון מחדש, של הגוף , הנפש והרוח. לי ברור שחייבים את כל המכלול והקשר בין הגוף, הנפש והרוח, הם מקשה אחת, אי אפשר לרפא את הגוף, בלי לרפא את הנפש והרוח.למצב הנפשי יש חלק משמעותי מאד בעיני בהחלמה מסרטן וחשוב שתהיה התייחסות למקום הזה בחיי המחלימים.

לפרטים נוספים ניתן לפנות אלי.

אני בטוחה שתמצאו עניין רב בקישורים לאתרים הבאים

מאמר על רמדיס הומאופתיות שהורגות תאים סרטניים:

http://www.spandidos-publications.com/ijo/36/2/395

מאמר נוסף על הרמדי טויה ויעילותה בהגנה על התאים מפני השינויים בDNA שמתרחשים בחשיפה לחומרים מסרטנים. הרמדי מגינה על התאים מפני שינויים על ידי הגברת האנטיאוקסידנטים והורדת הסטרס שהתאים היו חשופים אליו. תופעות אלו לא קרו בקבוצת הביקורת שקבלה רק פלאצבו.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24299603

קישור לאתר בהודו של ד"ר בנרגי (אב ובנו שמטפלים ביחד עם צוות של עשרה הומאופתים באלפי חולי סרטן מדי יום ביומו בקליניקה עמוסה). הם מטפלים ב64 סוגי סרטן שונים והתוצאות מדהימות. הגידולים נסוגים ונעלמים ותוצאות הסיטי והאולטרסאונד מראות זאת.

http://www.pbhrfindia.org/

קישור לאתר של אליז טימרמן http://www.hahnemanninstituut.nl/6/60/institute-for-training-amp-development-in-classical-homeopathy

קישור לאתר של בודוויג: אחת השיטות לטיפול בסרטן , על ידי תזונה.

http://www.budwigcenter.com

מודעות פרסומת